Mały grafik programistą

Zdolności plastyczne, a zwłaszcza ich wykorzystanie przy komputerze są jest jedną z bardzo cenionych umiejętności wśród programistów na urządzenia mobilne.

Jeżeli dziecko przejawia predyspozycje do malowania, należy pielęgnować te zainteresowania.

Czy grafik może stworzyć grę na komórkę? Jak najbardziej! Śmiem twierdzić, że może ona być lepsza  od tej stworzonej przez programistę. Wartości estetyczne w grach grają jedną z najważniejszych ról. Większość programistów nie jest w stanie zapewnić właściwego poziomu grafiki, takiego aby zainteresować użytkowników swoją grą. Wykorzystując najnowsze narzędzia i jedynie podstawowe umiejętności programowania, grafik jest w stanie stworzyć rozwiązanie na urządzenia mobilne, które zostanie pozytywnie odebrane przez miliony użytkowników.

Jeżeli ktoś łączy w sobie umiejętności grafika, muzyka i potrafi programować wówczas stanowi jednoosobowy zespół, który może samodzielnie tworzyć gry komputerowe.

Z naszej strony chętnie umożliwimy zdobycie wiedzy z zakresu programowania dla nastolatków. Im ktoś ma bogatszą wyobraźnię, tym ciekawsze rozwiązania będzie tworzył.

Poniżej link do artykułu opisującego historię sukcesu grafika, który stworzył bardzo lukratywną grę. Do stworzenia gry wykorzystał to samo środowisko programistyczne, które my wykorzystujemy na szkoleniu.

How To Become An App Millionaire